Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaThe Boys – pierwszy teaser 2. sezonu, a w nim mnóstwo krwi

The Boys – pierwszy teaser 2. sezonu, a w nim mnóstwo krwi

The Boys to bez prawdopodobnie jeden z lepszych seriali 2019 roku, który pokazał, że superbohaterowie nie zawsze są szlachetni i bez skazy. Wręcz przeciwnie, taka moc aż prosi się o wykorzystanie jej w niecny sposób. Jeśli czekacie na drugi sezon, to Amazon właśnie pokazał pierwszy teaser.

Pierwszy sezon zakończył się w sposób, który nie mógł pozostać bez kontynuacji. Tę poznamy w 2020 roku. Czy to będzie początek, środek, a może końcówka roku? Pomimo tego, że Amazon uraczył nas teaserem, to nie zdradził jeszcze dokładniej daty premiery 2. sezonu serialu The Boys. Dlatego póki co pozostaje nam delektowanie się zapowiedzią. Ostrzegam, sporo w niej krwi!

The Boys dostępne jest w ramach usługi Amazon Prime Video. Serial oparty jest na komiksach autorstwa Gartha Ennisa (scenariusz) i Darick Robinsona (rysunki). Jeśli jesteście fanami Ojczyznosława i Rzeźnika, to warto się z nimi zapoznać. Przedstawiona w nich historia jest jeszcze bardziej brutalna i bezwzględna. Komiks Chłopaki (tak nazywa się w polskiej wersji) wydawany jest w naszym kraju przez Planetę Komiksów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię