Strona głównaWiadomościThe Crew 2: za chwilę rusza beta. Już można się zapisywać

The Crew 2: za chwilę rusza beta. Już można się zapisywać

Co prawda premiera The Crew 2 została opóźniona, ale to ze względu na dbałość o jakość. Tak przynajmniej twierdzi Ubisoft, który za chwilę rusza z betą. Już dzisiaj można się do niej rejestrować.

Ubisoft przyjął ostatnio zupełnie inną taktykę co do swoich gier. Wcześniej francuska firma była znana z wypuszczania niedopracowanych produkcji, które musiały być szybko łatane. Ostatnio się to zmieniło. Assassin’s Creed Origins zadebiutowało miesiąc później niż planowano i przełożyło się to na dużo wyższą jakość i mniej błędów. To samo ma zadziałać w przypadku Far Cry 5 oraz The Crew 2.

The Crew 2 planowo miało zadebiutować w 16 marca 2018 roku, ale już wiadomo, że premiera zostanie opóźniona. Na razie nie jest znana nowa data, ale Ubisoft ma celować w okres między kwietniem a wrześniem. Ten dodatkowy czas ma być wykorzystany na dopracowanie gry, w tym dłuższy okres testowy. Jeśli chcecie uczestniczyć becie, to za chwilę będzie ku temu okazja. Francuzi uruchomili już zapisy na testy w wersji na PC, PS4 oraz XOne.

Jeśli chcecie się zapisać do bety The Crew 2, to musicie udać się na dedykowaną stronę gry. Na komputerach konieczne jest posiadanie konta Uplay.

Źródło: Ubisoft

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię