Strona głównaGryThe Dark Pictures: Man of Medan - nowy horror od twórców Until...

The Dark Pictures: Man of Medan – nowy horror od twórców Until Dawn

A co gdyby tak na statku widmo pojawiły się zombie? A co gdyby wysłać tam pięć osób i sprawdzić, które z nich przetrwa najdłużej…

Studio Supermassive Games rozpoczyna nową serię gier The Dark Pictures, która ma jeżyć włosy na rękach i uwalniać z ludzkiego więzienia ciarki. Kredyt zaufania mają dość spory po wykonaniu dobrej roboty z exclusivem PS4 Until Dawn i dlatego nie dziwi korelacja horroru z 2015 z pierwszą częścią uniwersum Man of Medan zapowiedzianą na 2019. Ponownie możemy oczekiwać gęstego klimatu i moralnych dylematów decydujących o życiu i śmierci pięciu bohaterów.

Man of Medan skupi się na historii zapomnianego statku z II wojny światowej, który zakotwiczył na pełnym morzu. Jak to bywa z zaginionymi okrętami, skrywa śmiertelną tajemnicę. Ciekawość ludzka doprowadzi grupkę przyjaciół na jego pokład, gdzie na miejscu przekonają się, że był to bardzo zły pomysł.

Pozornie opuszczony wrak jest siedliskiem zła, prawdopodobnie zmarłych żołnierzy przemienionych w zombie. Stąd też zwykła wycieczka okaże się walką o przetrwanie. Dzięki producentowi możemy zobaczyć fragmenty gameplayu ukazujące styl rozgrywki i mroczny nastrój.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię