Strona głównaGryAktualnościThe Division 2: Netflix tworzy film na podstawie gry

The Division 2: Netflix tworzy film na podstawie gry

Na konferencji Ubisoftu podczas E3 2019 nie mogło zabraknąć mocnego akcentu na temat planów firmy w kontekście dodatkowej zawartości dla jednej z ich najgłośniejszych premier ostatnich miesięcy – The Division 2. Francuzi zdradzili też, że powstaje film The Division 2!

Ubisoft podzielił się dość szczegółowymi planami co do kolejnych dodatków dla The Division 2. W lipcu ukaże się Episode 1: D.C. Outskirts Editions. W nim gracze będą mogli w końcu opuścić (nie)gościnny Waszyngton i zbadać jego przedmieścia oraz tereny pobliskiego ZOO. Wraz z dodatkiem gracze otrzymają nowy system misji, nazwanych Ekspedycjami. Będą się one odbywały co tydzień.

Zobacz: W The Division 2 pojawia się nowa specjalizacja. Dla posiadaczy przepustki dostępna od razu, inni muszą ją odblokować

Episode 2 Pentagon: The Last Castle pojawi się w okolicach jesieni i – jak sama nazwa wskazuje – zabierze graczy do Pentagonu. W ramach tego dodatku pojawi się nowy rajd. Zapowiedziano także trzeci Epizod, Cony Island: Homecoming, który ma zostać wydany na początku przyszłego roku. Jednak na jego temat nie ujawniono żadnych bliższych informacji.

Oczywiście nie mogło zabraknąć trailerów zapowiadanych dodatków:

To jednak nie koniec niespodzianek. Od 13 do 16 czerwca gra będzie dostępna dla wszystkich za darmo. Wszystkie postępy graczy poczynione w tym okresie zostaną zapisane i mogą być kontynuowane, jeśli zdecydujecie się na zakup gry na własność.

Zobacz: Ubisoft uruchomił wielką wyprzedaż gier z okazji E3 2019. Przeceny nawet o 90%

Na koniec części konferencji Ubisoftu poświęconej The Division 2 firma ogłosiła powstawanie filmu, przy współpracy z platformą Netflix.

Która z powyższych informacji najbardziej Was ucieszyła?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię