Strona głównaWiadomościThe Division raz jeszcze za darmo, tylko że z większą liczbą dodatków

The Division raz jeszcze za darmo, tylko że z większą liczbą dodatków

Do kooperacji i sieciowej rywalizacji The Division będzie w sam raz. Kto jeszcze nie zwiedzał Nowego Jorku ogarniętego epidemią, niechaj szykuje się na długi weekend z grą.

Tak, zgadza się znowu piszemy o darmowym weekendzie z trzecioosobową grą akcji z elementami RPG. Nie robimy jednak tego by zabrać Wam cenny czas, lecz z zamiarem wypełnienia go w ciekawy sposób przy komputerze. Przed nami rysuje się obraz niecałych 4 dni grania w pełną wersję The Division wraz ze wszystkimi aktualizacjami.

Gdy na kalendarzu pojawi się 7 grudnia, a na zegarze wybije godzina 19:00 czasu polskiego, wypadałoby uruchomić Uplay i ściągnać z francuskiego serwera niezbędne pliki instalacyjne. Upewnijcie się tylko, czy spełniacie chociaż minimalne wymagania, bo po zassaniu ponad 30 GB danych będziecie pluć sobie w monitor zamiast spacerować po opustoszałych ulicach amerykańskiego miasta: 

  • Procesor: Intel Core i5-2400 / AMD FX-6100
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 560 z 2 GB VRAM

Wspominamy o promocji na The Division także przez wzgląd na to, że trafiła do naszego rankingu gier kooperacyjnych. Nadto uplasowała się w nim na wysokim 10. miejscu, toteż szczególnie rekomendujemy grę osobom, które lubią grać z przyjaciółmi. Na dobre i złe, pod ostrzałem oraz w trakcie zwykłego spaceru…

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię