Strona głównaGryAktualnościThe Elder Scrolls Online – mroczne Syrim w dodatku Harrowstorm. Zobacz gameplay

The Elder Scrolls Online – mroczne Syrim w dodatku Harrowstorm. Zobacz gameplay

Na PC ruszyła właśnie nowa przygoda w The Elder Scrolls Online zatytułowana Dark Heart of Skyrim. Konsolowi gracze na razie muszą zadowolić się udostępnionym nagraniem z rozgrywki.

Właśnie oficjalnie wystartowała najnowsza przygoda w The Elder Scrolls Online, w której poznamy nieco bardziej mroczne oblicze Skyrim. Dodatek zatytułowany Harrowstorm to pakiet lochów, który stanowi pierwszy epizod opowieści Dark Heart of Skyrim, który potrwa cały rok. Aktualizacja dostępna jest już na komputerach PC oraz Mac. Gracze konsolowi muszą poczekać jeszcze do 10 marca. W tym czasie mogą obejrzeć materiał opublikowany na oficjalnym kanale Bethesdy z gameplay’em z nowego DLC.

Zobacz: 7-letnia dziewczynka wygrywa międzynarodowy turniej Pokemon

Tak jak w przypadku poprzednich rozszerzeń do ESO także Harrowstorm można nabyć korzystając z aktywnej subskrypcji ESO Plus lub dokonując zakupu w sklepie gry. Twórcy przygotowali dwa nowe lochy Icereach oraz Unhallowed Grave, które powinniśmy eksplorować w czteroosobowych grupach. Rozpoczęte w ramach DLC wątki fabularne będą kontynuowane w dodatku Greymoor, który zostanie udostępniony na PC w maju, a na konsolach na początku czerwca.

Zobacz: Steam – nowa wyszukiwarka z lepszym filtrowaniem wyników

A teraz obiecany fragment rozgrywki:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię