Strona głównaGryAktualnościThe Haunting powraca do Call of Duty: Warzone

The Haunting powraca do Call of Duty: Warzone

Nowy event halloweenowy w Call of Duty: Warzone po raz kolejny wzbogaci grę o kilka ekskluzywnych skinów.

Halloween to w oczach deweloperów gier multiplayer doskonała okazja, żeby zrobić nieco zamieszania wokół swojej produkcji. Co roku konsekwentnie robi to Activision, organizując wydarzenia w Call of Duty: Warzone.

Zobacz: Marvel’s Guardians of the Galaxy – wymagania sprzętowe

Call of Duty

Już podczas zapowiedzi szóstego sezonu wiedzieliśmy, że The Haunting powróci. W kolejnych tygodniach zaczęły powoli wyciekać różne detale znajdowane w wyniku glitchy. Na chwilę przed oficjalnym rozpoczęciem eventu Activision oficjalnie ogłosiło jednak szczegóły nowego wydarzenia.

The Haunting potrwa od 19 października do 2 listopada w Warzone i Black Ops Cold War. Głównymi bohaterami tego eventu są oczywiście Ghostface i Donnie Darko, dwóch nowych operatorów. Multiplayer dodatkowo dostął halloweenową wersję Nuketown, a do Warzone trafił nowy tryb gry – Ghosts of Verdansk. Podobnie jak w wielu innych eventach, do wykonania jest też cała seria zadań w battle royale i multiplayerze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię