Strona głównaGryAktualnościThe Last of Us 2 znów opóźnione. Tym razem przez koronawirusa

The Last of Us 2 znów opóźnione. Tym razem przez koronawirusa

To nie będzie dobra informacja dla fanów The Last of Us. Druga część gry, tak wyczekiwana przez wielu graczy, znów opóźniona.

Sony ogłosiło oficjalnie na swoim koncie na Twitterze, że The Last of Us 2 zostaje przesunięte. Niestety – tym razem na czas nieokreślony. I jest to już kolejne opóźnienie premiery tego tytułu. Wszystko znowu przez pandemię koronawirusa, której skutki i czas trwania ciężko przewidzieć.

 

Gra pierwotnie była zaplanowana na 20 maja. Jest już ponoć niemal gotowa i mogłaby wyjść do tłoczni – tak przynajmniej Naughty Dog informowało jeszcze dzisiaj serwis Kotaku. Tym bardziej decyzja o przesunięciu daty premiery jest trudna – zarówno z logistycznego jak i ekonomicznego punktu widzenia. Aczkolwiek z drugiej strony, ostatnio informowaliśmy o tym, że pewne rzeczy nadal można by było w niej poprawić.

Pracownicy Naughty Dog, podobnie jak tworzący gry w innych firmach na całym świecie, pracują teraz zdalnie w samo-izolacji. 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

2 KOMENTARZE

  1. Jasny gwint przecież mogą wydać wersję cyfrową !
    Podejrzewam że co raz więcej ludzi pobiera cyfrowo tym bardziej teraz w czasach pandemii.

    • Mówimy jednak o konsolach, gdzie rynek pudełek – inaczej niż na PC – wciąż jest bardzo duży. Przecież takie pudełko można potem sprzedać, co dla wielu osób jest bardzo ważne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię