Strona głównaWiadomościRozrywkaThe Last of Us – kto zagra w serialu córkę Joela?

The Last of Us – kto zagra w serialu córkę Joela?

Do sieci trafiły informacje o obsadzeniu roli córki Joela w serialowej adaptacji The Last of Us produkcji HBO. Sarah to jedna z kluczowych postaci dla wydarzeń jakie miały miejsce w fabule gry.

Do obsady The Lst of Us produkcji HBO dołączyła młoda aktorka Nico Parker. O angaży poinformował serwis Variety. Wcieli się ona w Sarah, czyli córkę głównego bohatera Joela. Nie będzie to postać pierwszoplanowa jednak kluczowa dla fabuły oraz zrozumienia motywacji głównego bohatera.

Nico prawdopodobnie zobaczymy w scenie znanej z gry, która miała miejsce zanim świat uległ zagładzie. Możliwe, że w trakcie serialu będzie ona przedstawiana również w różnego rodzaju retrospekcjach, chociaż tego nie wiemy.

Zobacz: The Sims – aktor głosowy zdradził, że język simów to bełkot a nie prawdziwy…

Parker ma 16 lat i grała już w kilku produkcjach takich jak remake Dumbo z 2018 roku, miniserialu Dzień trzeci, produkcji HBO.

Data premiery The Last of Us nie jest obecnie znana. Serial będzie dostępny na HBO GO oraz HBO Max. W roli Joela wystąpi Pedro Pascal, w roli Ellie wystąpi Bella Ramsey. Reżyserem filmu jest m.in. Kantiemir Bałagow.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię