Strona głównaGryAktualnościThe Lord of the Rings: Gollum – twórcy pojechali po bandzie. Przeprosiny...

The Lord of the Rings: Gollum – twórcy pojechali po bandzie. Przeprosiny wygenerowane w AI

Deweloperzy The Lord of the Rings: Gollum po raz kolejny nie popisali się przed graczami. Najpierw dostarczyli słabą i niedopracowaną grę. Teraz nawet nie chciało im się napisać przeprosin, te zostały wygenerowane przez AI.

Liczne błędny techniczne oraz niedopracowanie były jednym z powodów słabych recenzji The Lord of the Rings: Gollum. Kilka miesięcy po premierze ekipa Deadalic Entertainment zrezygnowała z dalszego tworzenia gier. Teraz okazuje się, że opublikowane przez studio przeprosiny to tekst stworzony przez ChatGPT.

Ekipa VGC dotarła do materiału niemieckiego serwisu Game Two, który rozmawiał z twórcami gry. Jednym z poruszonych tematów były przeprosiny opublikowane przez studio. Okazuje się, że autorem przeprosin jest ChatGPT. Co ciekawe, te miały zostać opublikowane przez wydawcę, firmę Nacon bez wiedzy i zgody deweloperów.

Według materiału przygotowanego przez Game Two słaba jakość Golluma była związana z ograniczonym do 15 milionów euro budżetem. Cały wywiad z angielskimi napisami poniżej.

A jeżeli macie ochotę zagrać to The Lord of the Rings: Gollum dostępny jest na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series oraz PC. W przyszłym roku ma trafić także na Nintendo Switch.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię