Strona głównaGryAktualnościThe Lord of the Rings: Gollum – zobacz nowy fragment rozgrywki

The Lord of the Rings: Gollum – zobacz nowy fragment rozgrywki

Sony udostępniło nowy fragment rozgrywki z nadchodzącego The Lord of the Rings: Gollum. Materiał przedstawi nam kilka ważnych postaci Śródziemia.

Nowy materiał przedstawia Golluma poruszającego się w jaskiniach jednocześnie chowając się przed orkami. Przyjrzymy się też niektórym postaciom z uniwersum m.in. Gandalfowi, królowi elfów Thranduil, prawdopodobnie Melowi oraz Shelobie.

Zobacz: Ubisoft ubije nie tylko serwery online starszych gier, ale także DLC

Jak czytamy w opisie gry:

Gollum jest prawdopodobnie najbardziej złośliwym i niezrozumianym stworzeniem w całym Śródziemiu, przeklętym przez walczące osobowości i nieustanną potrzebę odnalezienia swojego Skarbu.

Niezależnie od tego, czy Gollum skrada się przez wysoką trawę, czy pływa w rzekach, musi uważać i poruszać w cieniu, jeśli ma uniknąć wrogów podczas swojej przygody. Od gór Mordoru po kopalnie Morii i przechodząc przez Mroczną Puszczę, gracze będą odkrywać różnorodne środowiska i przeżyj fascynującą przygodę narracyjną.

The Lord of the Rings: Gollum ukaże się na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S 1 września. Ma też pojawić się na Nintendo Switchu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię