Strona głównaWiadomościRozrywkaThe Mandalorian – przecieki z trzeciego sezonu zapowiadają przerażającego Sitha

The Mandalorian – przecieki z trzeciego sezonu zapowiadają przerażającego Sitha

Do sieci trafiło kilka przecieków dotyczących trzeciego sezonu serialu Mandalorian. Wygląda na to, że w serialu pojawi się najbardziej przerażający Sitha.

Bez wątpienia Admirał Thrawn to jedna z najciekawszych i najbardziej wyrazistych postaci w Gwiezdnych Wojnach. Niestety po tym jak filmy wyszły na pierwszy plan i większość książkowych opowieści stała się niekanoniczna odszedł on w cień. Na szczęście dzięki Dave’owi Filoni Thrawn został ponownie w Star Wars: Rebels.

Zobacz: Battlefield 6 – do sieci trafiły pierwsze screeny z gry

Po tym jak został wspomniany w drugim sezonie The Mandalorian, Thrawn jest gotowy aby wkroczyć w trzecim sezonie serialu. Wydają się to potwierdzać także przecieki. Według znanego leakera o pseudonimie DanielRPK. Twierdzi on, że znalazł opis nachodzącego serialu Ashoka Tano, w którym wspomina się Thrawna.

Ahsoka Tano poluje na złego Wielkiego Admirała Thrawna w nadziei, że pomoże jej to zlokalizować zaginionego Ezrę Bridgera, młodego Jedi, który zniknął wraz z Thrawnem wiele lat temu.

Ezra i Thrawn zniknęli w finale Rebels, który miał miejsce około dziewięć lat przed wydarzeniami z The Mandalorian. Tak więc, jeśli wierzyć temu przeciekowi, prawdopodobnie zobaczymy Thrawna z akcją na żywo i Ezrę z akcją na żywo pod koniec sezonu

Obecność Thrawna w serialu może również wyjaśnić jak dotąd najdziwniejszą część Mandalorianina – dziwny plan Moffa Gideona, aby użyć Grogu do dalszych badań nad klonowaniem. W książkowej trylogii Thrawn jest doradcą mrocznego Jedi Joruusa C’Baotha. Joruus sam był klonem, stworzonym przez Palpatine’a z próbki tkanki Jorusa C’Baotha, mistrza Jedi, który zmarł jakieś 30 lat wcześniej.

Jorus byłby idealnym przeciwieństwem dla Grogu. To może być też dobry pretekst do ponownego spotkania Mando z Grodu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię