Strona głównaGryThe Sims 4 Żyj odważnie – zestaw dodatków za darmo

The Sims 4 Żyj odważnie – zestaw dodatków za darmo

Zgodnie z zapowiedzią, w tym tygodniu Epic Games udostępnia graczom za darmo pakiet trzech dodatków do gry The Sims 4. Samą grę również można pobrać za darmo.

Jeżeli lubicie symulacje i topienie Simów w basenie to macie okazję sprawić, żeby ginęły piękne. Epic udostępnia pakiet dodatków do gry. W skład pakietu Żyj odważnie wchodzą trzy DLC:

  • The Sims 4 Przygoda w dżungli – Zanurz się w pięknie nieokiełznanej przyrody i odszukaj zapomnianą świątynię, niebezpieczne zasadzki, przeklęte relikty i cenne skarby. Poznaj kulturę i zwyczaje ludu zamieszkującego Selvadoradę, spróbuj miejscowych przysmaków i naucz się nowych figur tanecznych!
  • The Sims 4 Wytworne Przyjęcie Akcesoria – Twoi Simowie bawią się ze stylem dzięki The Sims 4 Wytworne Przyjęcie Akcesoria! Urządź luksusowe przyjęcie, korzystając z szerokiego wyboru ekstrawaganckich dekoracji. Uzupełnij garderobę swoich Simów oszałamiającymi sukniami i eleganckimi strojami wizytowymi. Nie zapomnij o najważniejszym elemencie przyjęcia – nowym stole bankietowym, na którym możesz serwować swoim Simom smaczne potrawy!
  • The Sims 4 Dzielnica mody Kolekcja – Wzbogać swój styl dzięki Kolekcji The Sims 4 Dzielnica mody zainspirowanej wyznaczającymi trendy fasonami rodem z Bombaju. Bogate kolory, klasyczne sylwetki i kontrastowe wzory dodają strojom wyrazistości. Podkreśl swoją indywidualność, łącząc modne stylizacje z tradycyjnymi detalami.

Aby pobrać pakiet należy TUTAJ, macie na to czas do przyszłego czwartku do godziny 17:00, kiedy to Epic udostępni tajemniczą grę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię