Strona głównaWiadomościThermaltake prezentuje nową myszkę dla fanów MMO i MOBA

Thermaltake prezentuje nową myszkę dla fanów MMO i MOBA

Nemesis Switch to nowa myszka dla graczy oferowana w ramach gamignowej marki Tt eSports, należące do firmy Thermaltake. Model ten powinien zainteresować przede wszystkim miłośników gatunków MMO, MOBA oraz RTS.

Myszka Tt eSports Nemesis Switch została stworzona z myślą o bardzo konkretnym odbiorcy. Świadczy o tym chociażby liczba przycisków dodatkowych, umieszczonych na lewym boku urządzenia. Znajdziemy ich tam aż 8 (w sumie 12), co może nie przyda się w takich grach jak Counter-Strike, ale może być bardzo pomocne w gatunkach MOBA, MMO lub RTS. Przyciski można dowolnie zaprogramować i dzięki temu mieć pod kciukiem komendy normalnie wydawane z poziomu klawiatury.

Producent zadbał również o to, aby gryzoń możliwie najlepiej odwzorowywał ruchy wykonywane dłonią. Zapewnia to najlepszy (na ten moment) sensor optyczny na rynku – Pixart PMW3360. W przypadku Nemesis Switch został on tak zaprogramowany, aby możliwe było ustawienie maksymalnego DPI na poziomie 12000. Pod przyciskami głównymi zastosowano markowe przełączniki Omron o żywotności 50 mln aktywacji. Dzięki temu, jeśli po drodze nie zepsuje się nic innego, myszka powinna służyć użytkownikom nawet przez kilka lat.

Przyszli posiadacze Tt eSports Nemesis Switch powinni zainstalować dedykowane oprogramowanie do myszki, które – oprócz podstawowych ustawień – pozwala również na kontrolowanie aktywności, czy też naszej wydajności. Gryzoń z komputerem łączy się przy pomocy kabla USB. Do sprzedaży ma trafić w trzecim kwartale tego roku w sugerowanej cenie 50 dolarów.

Źródło: Tom’s Hardware

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię