Strona głównaWiadomościThermaltake przedstawia szklaną obudowę View 71 TG w wersji Snow Edition

Thermaltake przedstawia szklaną obudowę View 71 TG w wersji Snow Edition

Otoczona szklanymi panelami obudowa może trafić w gusta osób planujących modernizację komputera lub zmianę aranżacji dla posiadanych podzespołów. Śnieżne wykończenie blachy dodaje jej elegancji i unikalnego wyglądu.

Firma Thermaltake postanowiła wykorzystać swoją konstrukcję View 71 TG do stworzenia kolorystycznej alternatywy. Przyćmione barwy, które poniekąd są uniwersalne w świecie gamingu, przemalowano na kremowo białe. Tak oto powstała obudowa View 71 TG Snow Edition.

Ma praktycznie te same właściwości co pierwotna wersja. Ma 4 przezroczyste ściany wykonane z hartowanego szkła, z których dwie boczne zamontowano na zawiasach. Dzięki temu można bez narzędzi szybko dostać się do wnętrza obudowy. Z racji zastosowanego materiału nie było możliwe wykonanie dodatkowych wylotów powietrza w panelach, na szczęście nie przylegają one bezpośrednio do metalowej konstrukcji. Między nimi jest malutka przestrzeń, przez którą rozgrzane powietrze może wychodzić na zewnątrz.

Kwestię wentylacji rozwiązuje również dołączona do zestawu parka wentylatorów Riing o średnicy 14 cm. Oprócz regulacji temperatury będą w sposób synchroniczny podświetlać komputer. Warto dodać, że View 71 obsługuje standard montażu kart graficznych w pionie i w poziomie, nadto ma sporo miejsca na instalację chłodzenia wodnego.

W chwili premiery ma kosztować około 200 dolarów.    

Źródło: techpowerup.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię