Strona głównaGryAktualnościTitanfall 3 – nie spodziewajcie się szybkiej premiery

Titanfall 3 – nie spodziewajcie się szybkiej premiery

Fani serii Titanfall z niecierpliwością czekają na trzecią odsłonę. Niestety mogą na ten moment czekać jeszcze bardzo długo. Ekipa Respawn jest teraz zbyt zajęta.

O sytuacji poinformował koordynator społeczności Titanfall, Jason Garza. Jak sam stwierdził Respawn nie stworzy Titanfall 3 lub nowej zawartości do titanfall 2, ponieważ studio pracuje obecnie nad zbyt dużą liczbą innych gier.

Jak donosi Dextero, Garza w streamie wyjawił, że nie ma na razie planów prac nad serią Titanfall.

Nic tam nie ma. W tej chwili pracujemy nad zbyt dużą liczbą innych gier.

Jednocześnie wspomniał, że ekipa wciąż bada luki w zabezpieczeniach Titanfall 2, przez które gra nawiedzana jest przez hakerów. Titanfall to pierwsza duża seria studia, która łączy w sobie strzelanki FPS z dużymi mechami. Titanfall 2 zostało uznane za jedną z najlepszych gier roku, gdy zostało wydane. Od tego czasu Respawn skupiło się głównie na Apex Legends.

Zobacz: Procesory AMD Ryzen 5000 / 3000 / 2000, kolejna luka zabezpieczeń znaleziona

Battle Royale dostaje coraz to nowe aktualizacje, w międzyczasie deweloper opracował także grę Star Wars Jedi: Fallen Order, która według EA jest początkiem nowej serii. Informacja o braku planów na kolejnego Titanfall pokrywa się z zeszłorocznym raportem. To sugeruje również, że prace nad grą zostały wstrzymane. Titanfall 3 pojawił się jakiś czas temu w przecieku dotyczącym GeForce Now, ale wygląda na to, że były to tylko spekulacje.

Fanom serii pozostaje jedynie czekać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię