Strona głównaGryAktualnościTitanfall – zbombardowany negatywnymi opiniami na Steam

Titanfall – zbombardowany negatywnymi opiniami na Steam

Titanfall na Steam zbiera ostre cięgi i jest zasypywany negatywnymi opiniami. Jest to zasłużona reakcja graczy, produkcja Respawn Entertainment jest praktycznie niegrywalna.

Titanfall swoją premierę miał jeszcze w 2014 roku i zebrał wtedy bardzo pochlebne opinie. Gra była wyróżniała się jakością trybu sieciowego. Nieoczekiwanie jednak produkcja pojawiła się na Steam, czego jak widać Respawn Entertainment i EA nie przemyśleli/

Gracze raportują, że Titanfall jest zwyczajnie niegrywalny z powodu problemów z połączeniem. Praktycznie nie można połączyć się z rozgrywką sieciową, a przy każdej próbie gra wyrzuca do menu. Na Steam możemy znaleźć głównie komentarze zarzucające twórcom wciskanie niedziałającej gry za ponad 25 złotych (przecena). Brak połączenia to nie jedyny problem jaki obecnie trawi grę – brak dźwięków, hałas wydobywający się z głośników podczas przechodzenia samouczka.

Zobacz: Xbox Game Pass Ultimate znowu za 4 złote!

Respawn wydaje się olewać temat i liczy na to, że część graczy nie zwróci gry i kasa zostanie w kieszeni.

W tej chwili gra jest niegrywalna i trwa to od kilku miesięcy. Dzięki kodom i innym exploitom, można zawiesić serwer gry, kończyć mecze i zawieszać innych graczy. W każdym kolejnym miesiącu baza graczy kurczy się. Respawn powinien naprawić grę lub udostępnić pliki jak nie mają zasobów żeby zrobić to samemu.

Redaktor serwisu Eurogamer kupił grę na Steam, żeby sprawdzić na własnej skórze te doniesienia. Według niego jest to jeden wielki bałagan. Przez problemy z dźwiękiem nie był w stanie ukończyć samouczka. W trybie sieciowym najdłużej grał przez 10 sekund.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię