Strona głównaGryAktualnościTotal War Saga: Troy otrzyma aktualizację z trybem foto

Total War Saga: Troy otrzyma aktualizację z trybem foto

Wiele gier sprawia, że na rozgrywce, skupiamy się na grafice, którą najchętniej byśmy uwiecznili. Total War Saga nam to umożliwi.

Autorzy gry Total War Saga: Troy zapowiedzieli, że w przyszłym tygodniu otrzyma ona aktualizację, w której do zawarty będzie między innymi tryb fotograficzny. Aktualizacja będzie darmowa i dzięki niej wykorzystamy wiele funkcji znanych z podobnych trybów w innych grach – filtry, ramki, ustawienia ekspozycji, głębi ostrości i inne opcje. Creative Assembly podaje, że zmienić będzie można aż 22 parametry, będzie więc co robić, szukając odpowiedniego ujęcia.

Total War Saga: Troy za darmo

Jeśli tryb fotograficzny się sprawdzi, można oczekiwać, że gracze będą chcieli jego dodania także do innych gier z serii – Three Kingdoms oraz Warhammer. Póki co jednak o tego rodzaju planach Creative Assembly milczy. 

Zobacz: Manor Lords – połączenie The Settlers z Total War

Nie będzie to jednak jedyna nowość w Troi. Do panteonu bogów trafi Artemida, a to oznacza nowe świątynie, nowe bonusy za ofiary, boskie misje oraz nowe jednostki. Oprócz Artemidy pojawi się Orion oraz jej Wojowniczki – łuczniczki. Aktualizacja powinna pojawić się 22 października.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię