Strona głównaWiadomościTrudne decyzje i wybory prezentuje nowy zwiastun polskiej gry Frostpunk

Trudne decyzje i wybory prezentuje nowy zwiastun polskiej gry Frostpunk

11 bit studios po udanym This War of Mine szykuje strategię ekonomiczną o silnym akcencie survivalowym. Mimo chłodnego klimatu, Frospunk pozytywnie zagrzewa do gry.

Co byście byli w stanie zrobić w celu uratowania gatunku ludzkiego? Poświęcić garstkę ludzi? Zmusić do ciężkiej pracy nieletnich? Eksperymentować na żyjących istotach? Takie pytania stawia przed nami polskie studio 11 bit studios w swojej najnowszej grze Frostpunk. Jako liderzy kruchej społeczności zadecydujemy o przyszłych losach osób uwięzionych w świecie ogarniętym przez globalne zlodowacenie.

Aby ocalić resztki człowieństwa będziemy musieli postawić na środku zimowej pustyni zaczątki miasta. Wykorzystamy do tego energię generowaną przez silniki parowe i szybko kurczące się zasoby ludzkie. W grze przekonamy się, że rozrost cywilizacji wymaga ofiar. Wytrwanie w niesprzyjających warunkach pogodowych odciśnie na graczach emocjonalne piętno. Wirtualny świat uzewnętrzni ludzkie cierpienie, które złagodzić można wyłącznie poświęcając jednostki na rzecz większego dobra.

Twórcy nie podali jeszcze daty premiery, ale pewne jest, że Frostpunk pojawi się najpierw na PC. Tymczasem zabierajcie się za oglądanie nowego materiału, który przedstawia fragmenty gameplayu. To może być kolejna, dobra gra wydana przez Polaków.   

Źródło: dualshockers.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię