Strona głównaEsportKonin kolejnym przystankiem turniejów Super Game E-Sport

Konin kolejnym przystankiem turniejów Super Game E-Sport

Trzecim przystankiem SUPER GAME e-sport w aktualnym sezonie jest Konin. Turniej odbędzie się 6 i 7 października w Obiekcie Rekreacyjno-Sportowym “Rondo”.

Turniej uroczyście otworzy o godzinie 9:00 Prezydent Miasta Konina, Józef Nowicki, który zdecydował się objąć wydarzenie patronatem honorowym. W trakcie weekendu zaplanowano oczywiście turnieje główne, czyli HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie oraz LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie, ale nie zabraknie też atrakcji dodatkowych.

Ekipa SUPER GAME e-sport, wspólnie z Zespołem Szkół im. M. Kopernika w Koninie, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Miastem Konin przygotowała między innymi turnieje indywidualne i strefę free-to-play w popularne tytuły: FIFA 18, Quake Champions, Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends. W konkursach i turniejach do zdobycia będą fotele od firmy Quersus. Po raz kolejny pojawi się również symulator rajdowy Gran Turismo Sport przygotowany wspólnie z TAG Heuer. Turnieje indywidualne zaplanowane są co godzinę.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy, dostępna będzie również transmisja na kanale https://www.twitch.tv/esptvpl.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię