Strona głównaWiadomościAkcesoriaTurtle Beach Stealth Ultra – kontroler niczym centrum dowodzenia

Turtle Beach Stealth Ultra – kontroler niczym centrum dowodzenia

Turtle Beach zaprezentowało Stealth Ultra, czyli swój nowy flagowy kontroler klasy Ultra-Premium. Nowe urządzenie jest kompatybilne z konsolami Xbox oraz PC, Smart TV Android.

Turtle Beach kojarzone jest doświadczonym producentem słuchawek i akcesoriów dla graczy. Teraz do portfolio producenta dołącza nowy bezprzewodowy kontroler Stealth Ultra. Urządzenie zapewnia bezprzewodową łączność wi-fi oraz bluetooth. Wyposażony jest w dotykowe mikroprzełączniki Stealth Ultra zapewniające szybkie i niezawodne reakcja na działa użytkownika. Specjalna konstrukcja pozwala im wytrzymać pięć razy dłużej w porównaniu do tradycyjnych kontrolerów. Drążki AntiDrift eliminują dryfowanie, zapewniając precyzyjną kontrolę, a regulowane krótkie i długie spusty zapewniają reakcję dostosowaną do aktualnych potrzeb.

Co więcej, kontroler wyposażony jest także w pełnokolorowy wyświetlacz Connected Commad Display.  Pozwala on dostosować oświetlenie RGB, ustawienia dźwięku gry i czatu, czułość i mapowanie przycisków i wiele nowych innowacyjnych funkcji. Ponadto opatentowana technologia Turtle Beach pozwala graczom otrzymywać powiadomienia z portali społecznościowych z telefonu na panelu Connected Command Display. Stealth Ultra posiada również regulowane tryby zasilania z możliwością zapewnienia do 30 godzin pracy na jednym ładowaniu, z zasilaniem dostarczanym przez dołączoną niskoprofilową stację ładującą, która działa również jako wygodne miejsce do przechowywania kontrolera, gdy nie jest używany.

Wyświetlacz umożliwia zmianę kluczowych parametrów kontrolera takich jak mapowanie przycisków, rakcja kciuka, martwe strefy, intensywność wibracji oraz podświetlenie RGB. Stealth Ultra został zaprojektowany z myślą o długim użytkowaniu. Zastosowano w nim najwyższej jakości materiały, w tym miękkie w dotyku wykończenia i wygodny ergonomiczny kształt z mikrokanałami chłodzącymi, a także dotykowe mikroprzełączniki o żywotności pięciu milionów kliknięć w D-Padzie, klastrze ABXY, przyciskach z możliwością mapowania i bumperach zapewniających niezawodne, szybsze reakcje przy każdym naciśnięciu.

W zestawie znajdziecie także niskoprofilową stację ładowania wyposażoną w bezprzewodowy nadajnik, który podłączycie do PC lub konsoli. Pełne ładowanie z wykorzystaniem portu USB 3.0 trwa zaledwie dwie godziny i daje 30 godzin czasu działania urządzenia. W razie potrzeby grania przewodowego, w zestawie znajdziecie trzy metrowy przewód USB.

Urządzenie trafi do sprzedaży już 15 grudnia tego roku w cenie 899 złotych. Obecnie dostępne jest w przedsprzedaży na stronie www.turtlebeach.com oraz u wybranych Partnerów handlowych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię