Strona głównaWiadomościTwitch zapowiada wirtualny TwitchCon

Twitch zapowiada wirtualny TwitchCon

Pandemia odebrała graczom wiele wydarzeń. Na szczęście niektóre odbywają się wirtualnie. Podobnie będzie z tegorocznym Twitch Con’em.

TwitchCon będzie kolejnym już w tym roku wydarzeniem, które z prawdziwych hal przenosi się w całości do internetu. Wydarzenie, zapowiedziane dziś oficjalnie, odbędzie się już niedługo bo 14 listopada. Co ciekawe, jego nazwę zmieniono na GlitchCon – zapewne jednorazowo, z racji na specyfikę tej edycji. Zapowiada je tweet na oficjalnym koncie imprezy oraz trailer:

Jeśli GlitchCon choć trochę będzie przypominał swoją offline’ową edycję, to jak zwykle możemy się spodziewać masy ciekawych wydarzeń – w tym pokazów cosplay i dzieł innych artystów, oraz spotkań ze społecznościami wielu gier.

Zobacz: Dr Disrespect – ban na Twitchu powodem utraty współpracy z Activision

TwitchCon to “popisowa” impreza tej głównej platformy streamingowej, a jej głównym założeniem jest właśnie zbliżenie do siebie przedstawicieli różnych społeczności. To tam znajomi z internetu stają się znajomymi w “realu”. Miejmy nadzieję, że GlitchCon uda się coś podobnego. Póki co organizatorzy nie zdradzili niemal żadnych szczegółów na temat wydarzenia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię