Strona głównaGryTwórcy Bulletstorm we współpracy ze Square Enix pracują nad tytułem AAA

Twórcy Bulletstorm we współpracy ze Square Enix pracują nad tytułem AAA

Polskie studio People Can Fly odpowiedzialne za Bulletstorm współpracuje ze Square Enix nad nowym tytułem AAA. W prace nad projektem zaangażowanych jest ponad 150 pracowników naszego rodzimego dewelopera.

Na chwilę obecną ani Square Enix ani People Can Fly nie ujawnili wielu szczegółów dotyczących nadchodzącego tytułu. Wiemy, że ma to być tytuł AAA i będzie to strzelanka. Prezentacja gry ma odbyć się podczas E3 2018.

Polskie studio People Can Fly kilka dni temu ogłosiło, że otworzyło dwa nowe oddziały firmy, w Rzeszowie oraz w Newcastle. Brytyjski oddział ma za zadanie pozyskanie ekspertów w branży. Obecnie w tym oddziale pracuje były pracownik Ubisoft. Nowi pracownicy oraz nabyta wiedza mają pomóc w produkcji dużych gier „trzy A”.

Warto dodać, że deweloper współpracował również nad Sniper: Ghost Warrior, Gears of War czy Fortnite . Dorobek studia dowodzi, że programiści posiadają wiedzę i umiejętności w przygotowaniu dużych tytułów. Dodatkowo nawiązanie współpracy ze Square Enix powinno pomóc w stworzeniu kolejnego hitu.

Całej ekipie życzymy sukcesu na miarę CD Projekt i Wiedźmina.

Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej na temat nowej produkcji damy wam znać.

Źródło: peoplecanfly

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię