Strona głównaGryTwórcy Left 4 Dead pracują nad niezapowiedzianym tytułem

Twórcy Left 4 Dead pracują nad niezapowiedzianym tytułem

Fani Left 4 Dead długo czekają na trzecią część ich ulubionej serii. Wygląda jednak na to, że jeszcze sobie poczekają. Turtle Rock Studios, pracuje teraz nad innym tytułem.

Deweloper poszukuje programisty na stanowisko starszego projektanta poziomów do pracy nad „niezapowiedzianym tytułem AAA. Turtle Rock jeszcze oficjalnie nie ujawniło tego tytułu. W ogłoszeniu możemy wyczytać, że nowy pracownik ma za zadanie tworzyć „zabawne spotkania” oraz „niesamowite układy poziomów”.

Niezależnie od tego, jaki będzie miała tytuł, to znając umiłowanie Turtle Rock do tworzenia gier sieciowych prawdopodobnie będzie to jedna z nich. Mógłby to potwierdzać zapis z oferty pracy, gdzie wymagana jest „umiejętność tworzenia turniejowych zbalansowanych map”. Deweloper poszukuje również kogoś z doświadczeniem w pracy z nowoczesnym silnikiem FPS takim jak Unreal Engine 4 oraz AAA FPS. To, że będzie to nowa strzelanka raczej nie jest mocno zaskakujące, ponieważ poza jedną grą mobilną Leap Sheep, wszystkie gry studia do FPSy.

W 2016 Turtle Rock ogłosił, że pracuje nad nową grą osadzoną w nieznanym dotąd uniwersum. Nie wiemy czy obecnie prace dotycząca tego właśnie tytułu, czy został on porzucony a ekipa pracuje nad czymś zupełnie nowym.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię