Advertisement
Strona głównaGryAktualnościTwórcy Mortal Kombat i Injustice pracują nad nową grą

Twórcy Mortal Kombat i Injustice pracują nad nową grą

W 2010 roku powstały studio NetherRealm, które w swojej historii tworzyło – pomijając tytuły mobilne – praktycznie tylko gry z uniwersum Mortal Kombat oraz Injustice. Wkrótce ma się to zmienić, bo deweloper tworzy nowy tytuł, niezwiązany z tymi markami.

Potwierdził to Ed Boom – szef NetherRealm – w trakcie rozmowy z Geoffem Keighleyem w ramach Summer Games Fest. Zapytany o ich aktualne marki powiedział:

– Mortal Kombat stał się naszą podstawą, prawie jak Marvel. Nie spodziewasz się, że kiedykolwiek wyjdzie ostatni film Marvela, bo następne po prostu będą się pojawiać. Chociaż byliśmy w stanie spróbować czego nowego, robiąc inne gry i serię Injustice, no i mamy też inne rzeczy w piekarniku, to zawsze fajnie jest robić gry Mortal Kombat. Zwłaszcza, gdy gracze doceniają je tak, jak do tej pory. Gdybyś powiedział mi, że będzie to nasza, jak dotąd najszybciej sprzedająca się gra z serii Mortal Kombat po 20 latach, to bym ci nie uwierzył. To, że mają się najlepiej w swojej historii jest wspaniałe – powiedział Ed Boom.

Szczególnie należy zwrócić uwagę o „innych grach w piekarniku”. Szef NetherRealm zdaje się sugerować, że studio pracuje nad nową, a być może nawet nowymi (w liczbie mnogiej) grami, które nie będą należeć ani do uniwersum Injustice, ani tym bardziej Mortal Kombat. Niestety, na ten moment nie znamy żadnych szczegółów. Nie wiemy nawet czy to kolejna bijatyka, czy może zupełnie nowy dla NetherRealm gatunek. Przy okazji możemy być niemal pewni, że w przyszłości – niczym kolejny film Marvela – powstanie Mortal Kombat 12.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię