Strona głównaWiadomościTwórcy Playerunknown's Battlegrounds szykują grę MMORPG Ascent: Infinite Realm

Twórcy Playerunknown’s Battlegrounds szykują grę MMORPG Ascent: Infinite Realm

Czy ich nowa gra powtórzy niespodziewany sukces PUBG? Po obejrzeniu pierwszego zwiastuna A:IR przepowiadamy kolejny hicior.

Studio Bluehole znienacka zapowiedziało swoją kolejną grę AAA. Będzie nią przedstawicielka gatunku MMORPG o nazwie Ascent: Infinite Realm. Z pierwszej prezentacji gry wynika, że jest to zgrabny miks klimatów steampunkowych i fantasy, gdzie spotykają się ze sobą magia, smoki oraz zaawansowana technologia.

W A:IR będziemy mieli do wyboru kilka klas postaci, charakteryzujących się unikalnymi umiejętnościami: Watażka, Czarodziej, Rewolwerowiec, Mistyk, Asasyn. Ich dokładny opis można znaleźć na oficjalnej stronie producenta. Ich proponowane stylizacje przywodzą na myśl postaci z gier jRPG, takich jak chociażby z FF lub serii Dark Souls.

Jednak najmniej istotne zdaje się kim będziemy sterować w grze. Na pierwszym planie jest otwarty świat, który możemy zwiedzać nie tylko z poziomu ziemi, ale również z powietrza, korzystając z wiatrolubnych statków i przypinanych skrzydeł. Wygląda to bardzo obiecująco, o czym możecie się przekonać na poniższym filmie.

Jak na razie nie znana jest droga wydawnicza szykowanego MMORPG. Brak infromacji o dacie premiery i docelowych platformach, lecz można powstawić w ciemno, że PC znajduje się na szczycie listy. 

Myślicie, że przebije popularnością inne MMORPG typu WoW, Metin, Conan Exile, a nawet i aktualnego rekordzistę Steam – PUBG?

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię