Strona głównaGryAktualnościTwórcy Splitage zebrali 100 milionów dolarów na dalszy rozwój gry

Twórcy Splitage zebrali 100 milionów dolarów na dalszy rozwój gry

Problemy z serwerami Splitgate powinny niedługo dobiec końca. 1047 Games właśnie znacząco powiększyło swój budżet na grę. 

Historia Splitgate staje się coraz ciekawsza. Multiplayer był w pewnym momencie tak popularny, że zmusił deweloperów do odłożenia premiery. Niewielki zespół 1047 Games przytłoczyło zainteresowanie graczy i potrzebowali kilku miesięcy, żeby wyjść na prostą.

Zobacz: Gearbox pracuje nad nową odsłoną Brothers in Arms

Droga, na którą teraz wyszli, wydaje się na szczęście bardzo obiecująca. Twórcy poinformowali ostatnio na Twitterze, że zyskali dodatkowy budżet w wysokości 100 milionów dolarów.

Oświadczenie opowiada o ogromnych możliwościach studia i ambicjach deweloperów, żeby zostać nowym studiem AAA. Twórcy zapewniają również, że pieniądze pozwolą im szybciej wypuszczać nowy content, sprawniej naprawiać błędy i regularnie wypuszczać aktualizacje. Nic tylko czekać, aż Splitage wyjdzie z beta testów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię