Strona głównaGryAktualnościUbisoft Plus stanie się częścią Xbox Game Pass?

Ubisoft Plus stanie się częścią Xbox Game Pass?

W branży gier zaczyna się pojawiać coraz więcej plotek jakoby Ubisoft Plus miał się stać częścią Xbox Game Pass – i to w całkiem niedalekiej przyszłości.

W ciągu mijającego roku Microsoft aktywnie rozwijał swoją najważniejszą usługę – Xbox Game Pass. Subskrypcja ta jest uważana przez wielu za jedną z najlepszych, ale Microsoft nie ustaje w jej rozszerzaniu. Pomóc w tym ma stale rozbudowywane portfolio dostępnych gier, takich jak seria Yakuza czy gra Control. Wiele wskazuje na to, że to jeszcze nie jest ostatnie słowo Xboxa.

Zobacz: Halo Infinite – plotki o anulowaniu gry na Xboxa One zdementowane

Niedawno pojawiły się plotki jakoby Ubisoft Plus, czyli odpowiedni Game Passa, miał się stać jego integralną częścią. Z początku wydawało się, że to tylko plotki, ale Jez Corden z Windows Central również uważa, że może być w nich wiele prawdy. Swoją wiarę opiera na tym co słyszał od osób z branży, nie jest jedynie pewny jak bardzo rozbudowana będzie oferta Ubisoft Plus w ramach Game Passa.

To nie pierwszy przypadek kiedy Xbox znalazł sposób na zintegrowanie usług innych deweloperów i wydawców oraz swoich własnych. Poprzednio było to chociażby połączenie Game Passa z EA Play, które nastąpiło w listopadzie. Dzięki temu partnerstwu teraz gracze mają dostęp do takich tytułów jak Star Wars Jedi: Fallen Order, Titanfall 2 czy Dragon Age: Inquisition.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię