Strona głównaWiadomościUbisoft pracuje na pełnych obrotach, jeszcze w tym roku ma nas zaskoczyć...

Ubisoft pracuje na pełnych obrotach, jeszcze w tym roku ma nas zaskoczyć nowymi tytułami

Przed premierą Assassin’s Creed Origins Ubisoft zrobił sobie dłuższą przerwę od serii, aby zregenerować siły i dopracować tytuł w 100%. Jak widać taki zabieg był bardzo opłacalny, Origins jest jedną z najlepszych części. Cały zespół pracuje teraz w pocie czoła nad kolejnymi rozszerzeniami, co spowoduje, że szybko nie zobaczymy kolejnej gry spod znaku Assassin’s Creed.

Tylko czy kolejna część będzie potrzebna, gdy regularnie będziemy dostawali kolejne DLC do Origins?

CEO Ubisoft Yves Guillemot potwierdził, że jeszcze w tym roku pojawią się kolejne dodatki do gry:

Obecnie koncentrujemy się głównie na AC: Origins, dla którego zamierzamy dostarczyć kilka kolejnych DLC. Mogę zapewnić, że będziecie zaskoczeni tym, co przyniesie ten rok. Na chwilę obecną tyle mogę powiedzieć.

Guillemot stwierdził, że wysoką jakość gry możemy zawdzięczać większej ilości czasu jaką otrzymał zespół deweloperski na jej doszlifowanie.

Mając więcej czasu na dopracowane naszych gier jesteśmy w stanie wydawać gry wysokiej jakości. Trzech nowych tytułów możecie wypatrywać już od sierpnia. W pełni wykorzystaliśmy znaczny wzrost zatrudnienia w firmie  głównie na potrzeby tworzenia coraz większych gier.

W przyszłym tygodniu Assassin’s Creed Origin otrzyma zupełnie nowy tryb gry Discovery Tour, który pozwoli graczom na zwiedzanie starożytnego Egiptu. Więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Wygląda na to, że pracownicy Ubi mają pełne ręce roboty. Czekamy z niecierpliwością na ich nadchodzące produkcje i dodatki do AC.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię