Strona głównaWiadomościUbisoft przedstawia pięć rodzajów obcych hybryd, z którymi będziemy walczyć w Rainbow...

Ubisoft przedstawia pięć rodzajów obcych hybryd, z którymi będziemy walczyć w Rainbow Six Siege podczas eventu Outbreak

Zbliżające się dużymi krokami Rainbow Six Siege zostało już porównane do wcześniejszych gier o zombie. Premiera zaplanowana została na 6 marca, tymczasem Ubisoft ujawnił szczegóły dotyczące pięciu rodzajów wrogów z innego świata, za jakimi przyjdzie nam walczyć podczas czasowego eventu kooperacyjnego.

Okazuje się, że wrogowie przypominający zombie to zwykli ludzie zaatakowani przez pasożyta, który „adaptuje się szybciej, niż można obserwować”.

Poniżej najnowszy okrojony trailer gry:

[you tube=BqfT9dkrN0s]

A tutaj pełny:

[you tube=p2Kuw-tR-OE]

Celem gracza jest zdobyć lekarstwo zabijające pasożyta. Aby tego dokonać w pierwszej kolejności trzeba przedrzeć się przez zastępy „ożywieńców”. Podczas ten krwawej krucjaty na swojej drodze spotkamy takie poczwary jak:

  • Grunts – występują bardzo często i są bardzo odporne na ataki. W celu ochrony ciała gospodarza pasożyt pokrywa je pancerzem przez co staje się bardziej odporny na ostrzał. Zalecana jest ostrożność.
  • Breachers – typowe bomby, działają metodą podbiegnij i wybuchnij. Siła wybuchu niszczy nawet „niezniszczalne” ściany. Są bardzo szybkie i zwinne, stanowią bardzo duże zagrożenie. Zawsze należy upewnić się czy nie ma ich w pobliżu.
  • Rooters – występują rzadziej, co nie oznacza, że nie są niebezpieczne. Tworzą wyrastające z ziemi kolce, które ranią i unieruchamiają przeciwnika, są zawsze w ruchu. Gdy śmierć zagląda im w oczy stają się jeszcze bardziej agresywne i niebezpieczne.
  • Smashers – pasożyt wzmacnia ich ciała masywną i grubą skórą, która jest niewrażliwa na pociski. Potrafią niszczyć ściany, same nie otrzymując przy tym obrażeń.
  • Apex – znajdują się na szczycie łańcucha pokarmowego. Wysyłają fale w kierunku przeciwnika i unikają walki w zwarciu. Mogą rzucać oślepiające ładunki, których działanie mogą powstrzymać tylko Finka i Doc. Spotkanie z nimi jest jak sito oddzielające ziarna od plew oraz dobrych od słabych graczy.

Event co-op w Siege Outbreak potrwa cztery tygodnie, od 6 marca do 3 kwietnia i rozpocznie „Rok 3”. Więcej informacji na temat gry oraz postaci Oliviera „Liona” Flamenta i Lery „Finki” Menikov zostanie udostępnione podczas największej imprezy e-sportowej Six Invitational Siege, która odbędzie się 18-19 lutego.

Źródło: kitguru

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię