Strona głównaGryAktualnościUbisoft przesuwa premiery Far Cry 6, Avatar i Rainbow Six Quarantine

Ubisoft przesuwa premiery Far Cry 6, Avatar i Rainbow Six Quarantine

Ubisoft poinformował niedawno świat o trudnych decyzjach, jakie musieli podjąć w kontekście swoich nadchodzących gier.

Podczas gdy Activision w swoim raporcie finansowym chwali się kolosalnym dochodem z mikropłatności, Ubisoft przesuwa gry. Aż trzy, duże tytuły pojawią się później, niż oryginalnie zakładano. Powodem są oczywiście wyzwania związane z pracą z domu.

Zobacz: PlayStation Now wzbogaca się o nowe gry. Szkoda, że nie dla Polaków

Far Cry 6 i Rainbow Six Quarantine przesunięto na kolejny rok fiskalny. Zamiast ukazać się więc do marca przyszłego roku, oba tytuły ujrzą światło dzienne gdzieś w przedziale czasowym od kwietnia 2021 do marca 2022. Na Avatar poczekamy z kolei nawet dłużej, co najmniej do drugiego kwartału roku 2022.

Adaptacji filmów Camerona pewnie nikt jeszcze nie zaczął wyczekiwać. O grze wiemy bowiem bardzo niewiele. Pracować ma nad nią Massive Entertainment, studio odpowiedzialne za The Division 2. Teraz wydawca zdecydował się najwyraźniej, żeby ze swoją grą podłączyć się do hype’u związanego z filmem Avatar 2, który zadebiutować ma w grudniu 2022.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię