Strona głównaGryAktualnościVader Immortal: Pojedynki na miecze świetlne potwierdzone

Vader Immortal: Pojedynki na miecze świetlne potwierdzone

W grach uniwersum Gwiezdnych Wojen zawsze najbardziej ceniłem sobie walkę na miecze świetlne. Dlatego moimi ulubionymi tytułami była seria Jedi Knight oraz The Force Unleashed. Teraz do tej listy z pewnością dołączy Vader Immortal, który przeniesie pojedynki na miecze świetlne na kolejny poziom.

Szczegóły dotyczące pojedynków w VR zostaną przekazana podczas panelu dyskusyjnego Star Wars Celebration, który ma odbyć się 12 kwietnia. Na razie nie wiele wiadomo na temat serii VR skupionej na postaci Dartha Vadera. Zapowiedź projektu podczas konferencji deweloperów PC5 VR ujawniła ognistą planetę, na której gracz będzie musiał stanąć naprzeciwko ojca Luka Skywalkera.

Za projekt odpowiedzialna jest grupa ILMxLab. W 2016 wydali oni eksperymentalną grę Trials On Tattooine na Steam dla zestawów VR Vive. W grze mieliśmy okazję spotkać Sokoła Millenium i R2-D2. Facebook powoli zdradza listę tytułów, jakie mają pojawić się na samodzielnej wersji Oculus Quest, a Vader jest jedną z flagowych postaci marketingu urządzenia. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceuploadvr
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię