Strona głównaGryAktualnościValheim - speedrunner przeszedł grę w 90 minut

Valheim – speedrunner przeszedł grę w 90 minut

Niecałe półtorej godziny potrzebował jeden ze speedrunnerów, żeby zabić wszystkie pięć bossów Valheim.

Hype po premierze Valheim powoli opada. Gra trzyma przy sobie dalej sporą społeczność, ale część odeszła już w kierunku innych survival. Od samej premiery produkcja Iron Gate przyciągnęła również zainteresowanie speedrunnerów.

Zobacz: World of Warcraft – zgarnij dwa darmowe zwierzaki

Większość speedrunnerów skupiła się na pierwszym bossie. Podstawowa wersja gry wymaga mnóstwo grindu i podróżowania przez pół mapy w celu znalezienia kolejnego bossa czy nowych surowców. Łatwiej było więc sprawdzić, jak szybko uda się komuś pokonać pierwszego bossa.

Niedawno społeczność speedrunnerów wpadła jednak na jeszcze jeden pomysł, New Game+. W ramach tych alternatywnych zasad gracze mogą wnieść na nowy, losowy seed wszelkie przedmioty, jakie można znaleźć w grze. Wykluczone są w rezultacie tylko cheaty, a maksymalna liczba skill pointów wynosi 100. Speedrunner i streamer NickRawcliffe skorzystał z nowych zasad i grę skończył w niecałe półtorej godziny.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię