Strona głównaGryAktualnościValve ogranicza nową zawartość dla Artifact. Developer chce skupić się na naprawieniu...

Valve ogranicza nową zawartość dla Artifact. Developer chce skupić się na naprawieniu gry

Valve ogłosiło, że pora na zwolnienie tempa kolejnych aktualizacji dla Artifact, ich najnowszej karcianki, a w zamian za to planują skupienie się na poważnych problemach trapiących grę. Wyjaśnienie tej sytuacji pojawiło się na blogu firmy na Steamie.

We wpisie firma tłumaczy, że po premierze gry pojawiła się duża rozbieżność pomiędzy tym jak Valve wyobrażało sobie, że Artifact zostanie odebrane, a stanem faktycznym. Zdaniem przedstawicieli firmy jest to dobra okazja by dopracować swoje dzieło i wyciągnąć wnioski przy tworzeniu kolejnych gier.

Zobacz: Gabe Newell zdradza, że Valve pracuje nad nowymi grami

Dla Valve stało się jasnym, że grę trapią poważne problemy, a oryginalna strategia wypuszczania kolejnych funkcjonalności i zestawów kart to za mało by je naprawić. Pora więc na podjęcie bardziej zdecydowanych działań i przejrzenie jeszcze raz podjętych wcześniej decyzji dotyczących między innymi designu i ekonomii.

Zobacz: Valve zmienia rasistowską kartę w Artifact

We wpisie nie pojawia się jednak żadna informacja na temat tego o jakich to poważnych problemach mowa. Valve ostrzega jednak, że proces analizy popełnionych błędów może zająć sporo czasu. Nie ma więc co spodziewać się jakichkolwiek większych aktualizacji w najbliższym czasie.

Artifact to pierwsza nowa gra Valve od lat. To karcianka, oparta nieco o DOTA2, a stworzona przez Richarda Garfielda – twórcę kultowego Magic: The Gathering.

Jakie błędy w Artifact są Waszym zdaniem najbardziej poważne?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię