Strona głównaWiadomościValve podjęło decyzję o usunięciu z Dota 2 przepustki Battle Pass. Jej...

Valve podjęło decyzję o usunięciu z Dota 2 przepustki Battle Pass. Jej miejsce zajmie abonament Dota Plus

Nowy kontent do gry nie będzie pojawiać się już tylko w ramach większych turniejów. Nowa subskrypcja będzie miała charakter permanentny i systematyczny, nadto udostępni graczom dodatkowe narzędzia oraz funkcje ułatwiające rozgrywkę.

Wiadomym jest, że Dota 2 to oczko w głowie ekipy Valve. Dlatego też dbają, by użytkownikom grało się lepiej i dochody spływały do producenta szerszym strumieniem. W imię tych zasad zrodził się nowy pomysł na miesięczny abonament Dota Plus.

Nowa forma płatności ma zastąpić okresową przepustkę Battle Pass, która pojawiała się w trakcie znaczących, międzynarodowych turniejów. Od teraz dodatkowe treści do gry będą dokładane w sposób regularny, a zainteresowane nimi osoby przestaną zaglądać w kalendarz w poszukiwaniu zbliżających się esportowych wydarzeń.

Opłacony abonament pozwoli graczom uzyskać dostęp do wyzwań dla określonych postaci. Ponadto otworzy drogę do delikatnie zmodyfikowanego procesu rozwoju bohatera. Uwzględnia on zbieranie Punktów Doświadczenia za każdą sesję, w ramach której po nabiciu kolejnego lvl bohatera możemy otrzymać specjalne odznaki i inne nagrody (np. unikalne wypowiedzi do wykorzystania na chacie).

W usłudze Dota Plus zawarto także narzędzie Plus Assistant, którego zadaniem jest podsuwanie graczom pomysłów na rozwój wybranej postaci. Chodzi tu o wydanie talentów, korzystanie z konkretnych przedmiotów, etc.

Jeśli jesteście zainteresowani abonamentem to przygotujcie się na nowy, miesięczny wydatek rzędu 3,99 dolarów (aktualnie 14 złotych).

Źródło: ign.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię