Strona głównaGryAktualnościVin Diesel jednym z producentów Ark 2

Vin Diesel jednym z producentów Ark 2

Gatunek survivali właśnie wchodzi na jeszcze wyższy poziom. Okazuje się, że Vin Diesel będzie nie tylko twarzą Arka 2, ale również jego producentem.

Wielu rzeczy spodziewaliśmy się po The Game Awards. Kilka z nich było wcześniej potwierdzonych, a inne należały do fantazji graczy. Nikt nie wspominał chyba, że na gali chciałby zobaczyć zwiastun Ark 2. A tak się właśnie stało.

Zobacz: Park rozrywki Super Nintendo World otworzy się już w lutym

Najbardziej zaskakująca w całym tym zamieszaniu była obecność na trailerze Vin Diesela. Szybko stało się jasne, że nie jest to gościnny występ w materiale wideo, tylko czynny udział w tworzeniu sequela. Studio wyjaśniło teraz, że Vin Diesel pełnić będzie przy nowym Arku rolę producenta, a jego postać Santiago pojawi się zarówno w grze, jak i Ark: The Animated Series.

Nie jest to oczywiście pierwsza styczność Diesela z grami wideo. W 2002 roku stworzył Tigon Studios, odpowiedzialne m.in. za The Chronicles of Riddick i Fast and Furious Crossroads.

O kolejnym survivalu z dinozaurami w roli głównej nie wiemy na razie wiele więcej. Twórcy zapowiedzieli jedynie, że gra ma zadebiutować w 2022 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię