Strona głównaEsportVirtus.pro dzielą się punktami z Gambit w kolejnej kolejce ECS

Virtus.pro dzielą się punktami z Gambit w kolejnej kolejce ECS

Po wczorajszej podwójnej przegranej w ramach ECS na zespół fnatic, dzisiaj przyszła pora na całkiem niezły występ Virtus.pro – tym razem z ekipą Gambit. W niedzielnych dwóch spotkaniach BO1 zespoły podzieliły się punktami.

Virtusi walczyli z Gambit na mapach Cobblestone oraz Train. Początek pierwszego starcia był całkiem przyzwoitą zaliczką dla Polaków, bo grając po stronie CT przegrywali po pierwszej połowie zaledwie jednym punktem. Jednak po stronie atakującej gra Polaków kompletnie się rozsypała – udało im się zdobyć zaledwie dwa punkty, a cała mapa zakończyła się wynikiem 9:16.

Spotkanie na Train miało zupełnie inny przebieg, przynajmniej jeśli chodzi o drugą połowę, bo pierwsza zakończyła się identycznym wynikiem jak na Cobblestone. Za to druga była popisem gry naszej formacji, jak za starych dobrych czasów, kiedy to dominowaliśmy na Train nad niemal każdą drużyną. Gambit zdołali tu zdobyć zaledwie jeden punkt, a mapa wpadła na nasze konto z wynikiem 16:9. Mapa ta była również popisem gry pashyBicepsa, który schodził z serwera ze statystykami 27/12 i ratingiem 1,84.

Kolejne mecze Polaków we wtorek, a ich przeciwnikami będą zawodnicy G2 Esports. Kto Waszym zdaniem wygra?

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię