Strona głównaEsportVistula wśród sponsorów ESL Mistrzostw Polski. Marka ubierze komentatorów

Vistula wśród sponsorów ESL Mistrzostw Polski. Marka ubierze komentatorów

Firmy modowe w świecie sportu to w sumie nic nowego. Przy okazji kilku turniejów pokazywały się marki młodzieżowe pokroju H4X. Jednak w świat esportu tak poważnie nie wchodziła jeszcze marka uchodząca za elegancką. Mowa o Vistuli, która ubierze komentatorów ESL Mistrzostw Polski. 

Nie oszukujmy się – esportowiec nie kojarzy się z elegancją. Często zasiadają oni przed komputerami w dresach lub krótkich spodenkach, czasami nawet zdejmując buty na czas pojedynku. Czy to dobrze, czy źle – nie czas i miejsce teraz na tym dywagować. Faktem jest, że przeciętny esportowiec nie jest modowym mistrzem. Na razie niewiele wskazuje, ale wejście w ten świat Vistuli to już dobry prognostyk. 

Vistula dołączyła do grona oficjalnych sponsorów 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski. W ramach współpracy odzieżowa marka ubierze komentatorów CS:GO oraz LoL-a. Wszyscy będą mieli eleganckie stroje, uszyte na miarę. 

– Współpraca, jaką nawiązaliśmy z Vistulą jest jednym z ciekawszych przypadków mariażu świata esportu i marek spoza branży nowych technologii (tzw. nieendemicznych). Sporo osób może być zaskoczonych, lecz dla nas to naturalny krok, bo chcemy, aby styl i wygląd komentatorów najważniejszej w Polsce ligi esportowej korespondował z profesjonalizacją, jaką znamy ze studiów tradycyjnych telewizji, gdzie transmitowana jest Liga Mistrzów czy inne prestiżowe wydarzenia – mówi Adrian Kostrzębski – Dyrektor ds. Sprzedaży i Komunikacji w ESL Polska. 

Warto przypomnieć, że to nie pierwsza tego typu umowa Vistuli. Marka jest też sponsorem polskiej reprezentacji w piłkę nożną i współpracuje między innymi z Robertem Lewandowskim. Cieszy fakt, że teraz firma dojrzała potencjał w wejściu na rynek esportowy.

[you tube=z9-DK0CU-PE]

Źródło: ESL Polska

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię