Strona głównaWiadomościVitality ostatnim mistrzem świata w CS:GO!

Vitality ostatnim mistrzem świata w CS:GO!

Team Vitality ostatnim mistrzem świata w CS:GO! W wielkim finale BLAST Paris Major francusko-europejski zespół pokonał 2 do 0 GamerLegion.

To był bez dwóch zdań jeden z najbardziej ikonicznych Majorów w CS:GO. Ostatnie historyczne mistrzostwa świata w CS:GO nie tylko pozwoliły nam – polskim kibicom ponownie cieszyć się z występów biało-czerwonych na wielkiej arenie, ale i zdobyć ZywOo upragniony mistrzowski tytuł, którego niewątpliwie brakowało mu jaką jednemu z najwybitniejszych graczy w historii tej gry.

W wielkim finale BLAST Paris Major GamerLegion z Siuhy’m w składzie trafiło na Team Vitality. W starciu tym ogromnym faworytem była ekipa Dupreeha, choć my pragnęliśmy wierzyć w to, iż były reprezentant m.in. Izako Boars zdoła być pierwszym Polakiem po Złotej Piątce, który dostąpi zwycięstwa na tej imprezie. Niestety ku ucieszy paryskiej areny z wygranej cieszyć mogli się przedstawiciele francuskiej organizacji.

GamerLegion już na pierwszej mapie miało bardzo ciężki orzech do zgryzienia. Europejska formacja źle weszła w mecz i była zmuszona gonić wynik na Overpassie po CT. Mimo dwóch wygranych rund pistoletowych Vitality pewnie triumfowało na „picku” rywala rezultatem 16 do 6. Znacznie lepszą postawę od ekipy Polaka obserwowaliśmy na Nuke’u, gdzie na półmetku prowadziła ona 10 do 5. Niestety świetna postawa rywali po przerwie pozwoliła im w końcówce spotkania doprowadzić do remisu, a w konsekwencji zamknąć mecz wynikiem 2 do 0.

Dzisiejsze zwycięstwo Teamu Vitality na BLAST Paris Major jest wyjątkowe dla  całego zespołu. Po pierwsze jest to pierwsze zwycięstwo na mistrzostwach świata dla Spinxa oraz ZywOo, a po drugie piąte dla Dupreeha i Zonica, którzy wcześniej wygrywali te zawody czterokrotnie w barwach Astralis. Po ośmiu latach niepowodzeń mistrzowski tytuł powrócił również w ręce apEXA.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię