Strona głównaEsportVodafone zostaje jednym z najważniejszych partnerów ESL

Vodafone zostaje jednym z najważniejszych partnerów ESL

Pamiętacie jak podczas ESL One / IEM Katowice 2018 jednym z głównych partnerów tego wydarzenia została firma Vodafone? To kolejna bardzo duża, światowa marka, która postanowiła zainwestować w esport… i chyba ktoś tam stwierdził, że to była bardzo dobra decyzja.

ESL właśnie potwierdziło, że firma Vodafone zostanie ich „partnerem premium” podczas wszystkich ich inicjatyw, czyli Intel Extreme Masters, ESL One oraz ESL Pro League. Póki co firma Vodafone, podobnie jak u nas Play, działała bardziej lokalnie, jest między innymi sponsorem drużyny mousesports (Niemcy) i sponsoruje hiszpańską organizację esportową Vodafone Giants. Jest więc kolejną firmą telekomunikacyjną aktywną w esporcie, wśród których są już między innymi T-Mobile oraz mobilcom-debitel.

A jeśli chodzi o założenia nowej umowy, to ma ona polegać między innymi na wspólnym przygotowaniu nowego programu – „The Vodafone View”, jak również różnego rodzaju aktywnościach podczas eventów jako takich. Oprócz tego obie firmy chcą się zaangażować w serię inicjatyw, które mają polegać na promowaniu różnorodności i współzawodnictwie kobiet w esporcie. Dlatego Vodafone zostanie partnerem turnieju ESL Women Sydney open, który zostanie rozegrany podczas IEM Sydney na początku maja. 

Źródło: The Esports Observer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię