Strona głównaGryAktualnościW Cyborg Mechanic będziemy prowadzić nielegalną klinikę

W Cyborg Mechanic będziemy prowadzić nielegalną klinikę

W wyniku dużego zainteresowania wokół Cyberpunk 2077 i Car Mechanic Simulator kwestią czasu było pojawienie się połączenia idei tych dwóch tytułów. Tak właśnie narodził się Cyborg Mechanic.

A w zasadzie jeszcze się rodzi. Studio Tomula Games pracuje obecnie nad symulatorem mechanika cyborgów. W Cyborg Mechanic będziemy zajmowali się wykonywaniem operacji na pacjentach/klientach, których organy zostały zastąpione mechanicznymi wszczepami, podobnie jak w Cyberpunk 2077 lub Deus Ex. Premiera gry zapowiedziana jest na 2021 rok.

Zobacz: Cyberpunk 2077:  dialogi z gry zajmują dwa grube tomy książek

Według opisu na Steam, gracz będzie musiał zdiagnozować problem klienta, zreperować go i często wprowadzić dodatkowe wszczepy. Wraz z rozwojem gry będziemy zdobywać dostęp do nowego wyposażenia i możliwości rozwoju warsztatu.

Zobacz: Wasteland 3: Deweloper przekonuje, że dzięki Microsoftowi gra będzie lepsza

Oczywiście klinika nie będzie działała w ramach ubezpieczenia NFZ tylko prywatnie i bez licencji. To z kolei będzie sprowadzało na nas najazdy policji. A ze względu na słabe warunki sanitarne nasi pacjenci będą mogli wylogować się Windowsa i spaść z rowerka.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię