Strona głównaWiadomościW czwartek o godzinie 15:00 Microsoft obnaży swój najnowszy projekt konsoli

W czwartek o godzinie 15:00 Microsoft obnaży swój najnowszy projekt konsoli

Microsoft niczym rasowy ekshibicjonista pokaże jakąż to technologię skrywa pod swoim płaszczykiem. Prezentacja Project Scorpio za nieco ponad 24h

Szumnie zapowiadana nowa konsola Microsoftu miała zostać pokazana w trakcie najbliższych targów E3 odbywających się w mieście aniołów. Te plany jednak ulegną zmianie. Plotka pochodząca od The Inner Circle Podcast nt. prezentacji następcy Xbox-a One została potwierdzona przez portal Eurogamer. Tajemniczy Project Scorpio pokaże się światu już jutro.

Konsola nie zaświeci zieloną diodą w trakcie uroczystej konferencji, wokół której rozbłysło by światło fleshy. Kurtyna opadnie dla wszystkich użytkowników sieci za sprawą krótkiego materiału wideo. Trochę to dziwi, bowiem Microsoft za każdym razem przedstawiał swój sprzęt z lekką nutą egzaltacji. Czwartkowe show będzie o wiele mniej pompatyczne, co nie znaczy, że nie wywoła wśród odbiorców pożądanych emocji.

Oprócz filmowej „ekspozycji” otrzymamy także publikację od Digital Foundry, które jako jedyne znalazło się na liście adresowej giganta z Redmond. Czego możemy się spodziewać? Na pewno poznamy choć częściową specyfikację i prawdopodobnie dowiemy się, co nieco o wyglądzie nowej konsoli. Należy założyć, że w niedługim czasie nazwa Project Scorpio zostanie zmieniona na tytuł dostosowany do serii produktów Microsoftu, toteż słowo „Xbox” powinno zawierać się w marce przyszłego króla konsol.    

Źródło: srcd.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię