Strona głównaGryW Fortnite pojawi się nowa „broń”, która pomoże w ucieczkach i nie...

W Fortnite pojawi się nowa „broń”, która pomoże w ucieczkach i nie tylko…

Co by nie mówić o grze Fortnite jedno trzeba firmie Epic Games przyznać – doskonale zarządzają swoją produkcję, co chwilę wprowadzają zmiany, poprawki i nowe elementy ro rozgrywki. Następną nowością będzie nowa broń – Grappler (Chwytak).

Fortnite’a można lubić, kochać lub nienawidzić. Nieważne do której grupy się zaliczamy, musimy przyznać, że Epic Games wie, jak przez cały czas utrzymywać wysokie zainteresowanie swoją grą. Deweloper okazał się mistrzem w aktualizowaniu gry. Każdy kolejny patch to nie tylko poprawki, ale też zmiany i wiele nowych elementów. Już teraz wiemy, że w następnej aktualizacji zostanie dodany tryb High StakesOprócz niego w grze pojawi się też Grappler.

Grappler, czyli po polsku Chwytak, to broń defensywna. Nie służy bezpośrednio do zadawana obrażeń przeciwnikom. Zamiast tego pozwoli nam na szybką ucieczkę z miejsca walki lub ewentualne przyciągnięcie przeciwnika do siebie. Jeszcze dokładnie nie wiadomo, jak Grappler ma działać, ale z pewnością wprowadzi sporo nowych możliwości i taktyk do Fortnite’a. Update ma zostać udostępniony w przyszłym tygodniu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTweakTown
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię