Strona głównaGryW kolejnym sezonie Rainbow Six Siege: Grim Sky udamy się do Hereford

W kolejnym sezonie Rainbow Six Siege: Grim Sky udamy się do Hereford

Fani serii Rainbow Six mogą już szykować się do wzięcia udziału w kolejnej operacji o kryptonimie Grim Sky. Co ciekawe deweloper poza wydaniem trailera nie przekazywał do sieci żadnych informacji na temat sezonu.

Dopiero teraz Ubisoft ujawnił nazwę kolejnego sezonu. Wraz z nim do dyspozycji będziemy mieli dwóch nowych operatorów, Delta Force oraz Scotland Yard. Według informacji Grim Sky ma być całkowicie inne od tego, co znamy z poprzednich sezonów. Nowy sezon rozpocznie się 4 września, na serwery testowe trafi już 21 sierpnia, które zwykle działają przez około dwa tygodnie.

Nowi operatorzy to członek amerykańskiej Delta Force oraz obrońca ze Scotland Yardu, którzy razem stworzą zespół o nazwie Urban Tactial Response lub GSUTR. Poniżej oficjalny opis operatorów:

Amerykański specjalista o zadziwiająco ostrym umyśle, jeśli chodzi o operacje taktyczne. Widział straszne rzeczy w Kabulu. Mimo wszystko zakochał się w mieście. Znany ze swojej chirurgicznej precyzji, pozostaje zagadką w Raibow Six.

Patrząc na grafikę obu operatorów można zauważyć, że nosi coś podobnego do spawarki lub lampy lutowniczej z zamontowaną osłoną. Może to oznaczać, że będzie on spełniał rolę tarana przebijającego się przez zamknięte drzwi. Prawdopodobnie będzie to doskonała alternatywa dla Thermite i Hiban. Posiadane przez niego narzędzie może oznaczać, że gracze będą mogli przebić się przez każde drzwi lub przebijać się przez ściany.

Z kolei obrońca opisywany jest przez Ubisoft jako twardy glina, który jest ekspertem od zachowań i taktyki. W jego obecności nie ma miejsca na głupotę. Wygląda na to, że jest on pierwszym obrońcą w Rainbow Six Siege wyposażony w tarczę. Ale nie byle jaką tarczę, bo wygląda jakby byłby do niej podłączone paralizatory, które mogą obezwładnić tego, kto znajdzie się po jej niewłaściwej stronie.

Wraz z Grim Sky zostanie wprowadzona Również całkowicie przerobiona mapa Hereford, czyli mapy treningowej SAS. Od dnia premiery była to najsłabsza mapa w całej grze. W poprzednim sezonie Ubisoft opublikował koncepcję zmiany mapy, a teraz wciela projekt w życie.

Nowa mapa jest mglista i deszczowa, jednak nie powinno to wpływać na rozgrywkę, bo większość akcji rozgrywa się wewnątrz budynków. Kilka zmian na zewnątrz wydaje się umożliwiać napastnikom wdarcie się do środka. Rampa obserwacyjna jest również o wiele bliżej, więc nie tylko Glaz będzie mógł obserwować i zabezpieczać teren. Sekcja koszar wygląda teraz o wiele groźniej z kolei na wschodzie znajduje się wystawa z samolotami z czasów II WŚ.

[you tube=ncqRLVFQedc]

Wraz z nową mapą doczekamy się również zmiany balansu w działaniu broni, jednak na razie nie znamy szczegółów Wiadomo tyle, że gra ma być teraz bardziej wyważona i przyjazna również dla mniej hardcorowych graczy.

I jak oceniacie zapowiedź kolejnego sezonu? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: pcgamesn

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię