Strona głównaWiadomościW styczniu nowe skiny dla postaci Overwatch. Pojawią się stroje drużynowe

W styczniu nowe skiny dla postaci Overwatch. Pojawią się stroje drużynowe

Wszyscy kochamy skiny do broni lub postaci. Dlatego wiele osób powinna ucieszyć informacja, że już na początku 2018 roku pojawi się sporo nowych skórek dla bohaterów Overwatch. Będzie to związane ze startem Overwatch League.

Nowe skiny będą związane bezpośrednio ze startem profesjonalnej ligi Overwatch. Każda drużyna, która zapisała się do OVL otrzymała swoje własne stroje dla wszystkich postaci. Zupełnie jak w piłce nożnej lub dowolnym innym sporcie drużynowym. Od stycznia gracze będą mogli taki strój zdobyć, ale nie będzie to aż tak łatwe, jak do tej pory.

Stroje drużynowe będzie można kupować za zupełnie nową walutę, która pojawi się w grze – League Tokens. Tą trzeba będzie najprawdopodobniej kupić za prawdziwe pieniądze. Skąd taki pomysł? Blizzard chce w ten sposób wspierać drużyny, które będą występować w Overwatch League. Pieniądze z zakupu ich koszulek mają trafić na konta organizacji. Brzmi to całkiem sensownie, prawda? Dodatkowo przez pierwszy miesiąc każdy gracz za darmo otrzyma wystarczającą liczbę League Tokens, aby kupić jeden ze strojów.

W opublikowanym wideo Nate Nanzer, komisarz Overwatch League, zdradził, że League Tokens powstały, aby móc za nie kupować zawartość związaną tylko z profesjonalną ligą. To oznacza, że w przyszłości mogą pojawić się także inne elementy, nie tylko skiny poszczególnych drużyn. Overwatch League startuje 10 stycznia 2018 roku. W tym samym czasie nowe skiny i League Tokens powinny pojawić się w grze.

[you tube=T9g0Jr1-0XA]

Źródło: Overwatch League

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię