Strona głównaGryAktualnościW Teamfight Tactics dziennie gra nawet 10 milionów graczy

W Teamfight Tactics dziennie gra nawet 10 milionów graczy

Przynajmniej tak wygląda niedawny rekord, jakim pochwalił się deweloper Riot Games, zapowiadając nadchodzące zmiany do Teamfight Tactics.

Szał na autobattlery minął już ładnych kilka miesięcy temu. Dota Underlords odsunęła się w cień, a Auto Chess trzyma się swojej, niewielkiej społeczności. Jedynym tytułem z tego gatunku, który czasami przebija się do mainstreamowych mediów jest Teamfight Tactics.

Zobacz: Outriders w dniu premiery trafi do Game Passa

Jak się niedawno okazało, regularne aktualizacje gry przynoszą korzyści. Podczas zapowiedzi nadchodzących zmian Stephen Mortimer poinformował, że chwilę po nowej aktualizacji w TFT dziennie grało 10 milionów osób.

Na horyzoncie widać już okazję do pobicia tego rekordu. Niedługo dobiega bowiem końca trwający właśnie czwarty set, a 28 kwietnia światło dzienne ujrzy kolejny. Poznaliśmy już pierwsze mechaniki setu Reckoning, który ma szansę z powrotem przyciągnąć do gry miliony fanów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię