Strona głównaGryW World of Warplanes zobaczymy samolot i lotnisko z filmu '303. Bitwa...

W World of Warplanes zobaczymy samolot i lotnisko z filmu '303. Bitwa o Anglię’

Już wkrótce w kinach premiera filmu 303. Bitwa o Anglię. Z tej okazji Wargaming nawiązał współpracę z producentem i dystrybutorem filmowym Kino Świat.

Nie jest to pierwszy przypadek współpracy firmy Wargaming z twórcami filmów. Wcześniej były to m.in. “Furia” Davida Ayera i “Dunkierka” Christophera Nolana. “303. Bitwa o Anglię” opowiada historię dywizjonu 303, jednego z kilkunastu, które broniły brytyjskiego nieba. Swoje niesamowite wyniki w walkach, oprócz świetnemu wyszkoleniu pilotów, zawdzięczali maszynom Hawker Hurricane – to właśnie specjalny model takiej maszyny dostaną w swoje ręce już niedługo gracze World of Warplanes.

Samolot przygotowano w najdrobniejszych szczegółach, które mają oddać wygląd maszyn, które walczyły dla Dywizjonu 303. Aby jednak stać się posiadaczem tej legendarnej maszyny, trzeba będzie wykonać najpierw serię specjalnych misji. Będzie też możliwość jego opcjonalnego zakupu.

Oprócz samolotu, twórcy gry przygotowali cyfrową wersję hangaru, opartego o bazę lotniska RAF w Northolt – lotnisko to będzie też można zobaczyć w filmie. Wybieracie się do kina na 303. Bitwa o Anglię?

Źródło: Wargaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię