Strona głównaWiadomościRozrywkaWandaVision – Disney ogłosił datę premiery serialu

WandaVision – Disney ogłosił datę premiery serialu

Pierwszy serial MCU WandaVision w końcu doczekał się ogłoszenia oficjalnej daty premiery. Chociaż to może być kiepskie pocieszenie, bo serial trafi na platformę Disney Plus.

WandaVision to pierwszy z całej serii spinoffów Marvel Cinematic Universe jaki został stworzony na potrzeby platformy Disney Plus. Premiera serialu zapowiedziana jest na 15 stycznia 2021 roku. Informacja ta pojawiła się na oficjalnym koncie Disneya na Twitterze. Wraz z nim pojawił się krótki zwiastun prezentujący tytułową parę w różnych epokach.

Serial opowiada historię Wandy Maximoff znanej jako Scarlet Witch żyjąca w związku z żywą maszyną znaną jako Vision. Co ciekawe, Vision nie żył na tyle długo w filmowej serii MCU, aby został wskrzeszony pod konieć Avengers: Endgame.

WandaVison miała być pierwszym serialem MCU, który trafi na Disney Plus. Jednak z powodu pandemii produkcja filmów na całym świecie została wstrzymana. Najbliżej ukończenia była tylko ta seria dzięki czemu udało się doprowadzić projekt do końca. Premiera serialu już 15 stycznia 2021. Tym samym Disney daje czas na dokończenie drugiego sezonu The Mandalorian, największego jak dotąd serialu, który zakończy się 18 grudnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię