Strona głównaGryAktualnościWarcraft 3 Reforged w trybie TTP wygląda jak WOW

Warcraft 3 Reforged w trybie TTP wygląda jak WOW

Nie trzeba było długo czekać na pierwsze działania modderów w odświeżonej odsłonie Warcraft 3 Reforged. Jeden z nich przygotował małą przygodę, w której obserwujemy naszego bohatera zza pleców. Cała rozgrywka mocno przypomina World of Warcraft.

Jak widać twórcom modów nie przeszkadza ani słaba ocena Warcraft 3 Reforged, ani umowa licencyjna, która pozbawia autora projektu wszelkich praw z nim związanym. Premiera gry miała miejsce 29 stycznia i te kilka dni wystarczyło żeby gracze dostali pierwszą ciekawą modyfikację. Engless Tale: Dragon Hunter to scenariusz RPG na silniku Warcraft 3 Reforged, który wykorzystuje mechaniki gry, ale rozgrywkę prezentuje z perspektywy trzecioosobowej, a do dyspozycji dostajemy tylko jednego bohatera.

Zobacz: Recenzja: Warcraft III Reforged – nie taki straszny jak go malują?

W pierwotnej wersji gry trafiło już tony podobnych modyfikacji. Jedno jest dla nich wspólne, wszystkie wyglądają jak World of Warcraft. Z drugiej strony dobrze, że nie przypomina czegoś zupełnie nowego, bo Blizzard i tak rości sobie prawa do każdego moda i mógłby go wykorzystać do stworzenia zupełnie nowej gry, a modder nie dostałby za to nawet złamanego grosza. Dobra, nie ma co roztrząsać, zobaczcie jak mod wygląda w akcji:

Zobacz: CS:GO będzie automatycznie wyciszać toksycznych zawodników

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię