Strona głównaGryWarhammer 40,000: Gladius – Relics of War za darmo na trzech platformach

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War za darmo na trzech platformach

W związku z wydarzeniem Warhammer Skulls 2024 gracze mają możliwość bezpłatnego dodania świetnej strategii Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War całkowicie za darmo na platformie GOG, Epic Games oraz Steam.

Tegoroczna impreza Warhammer Skulls 2024 przyniosła kilka ciekawych informacji m.in. zapowiedź Mechanicusa 2 oraz dodatku do Boltguna. Miłośnicy uniwersum mogą skorzystać także z możliwości dodania Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War do swoich kolekcji całkowicie za darmo. Pierwotnie gra kosztowała blisko 185 złotych. Teraz do 30 maja do godziny 19:00 macie czas, żeby dodać grę do swoich bibliotek na GOG, Steam, oraz Epic Games. Poniżej linki:

Premiera tytułu miała miejsce w 2018 roku. W Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War trafimy na planetę Gladius Prime, na której ukrytych jest wiele starożytnych artefaktów. Wcielając się w jedną z frakcji będziemy walczyć o kontrolę nad planetą. Do wyboru mamy Orków, Nekronów, Kosmicznych Marines oraz Gwardię Imperialną. Każda ze stron posiada unikalne jednostki oraz drzewka technologii.

Dobrej zabawy!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię